Atsiprašome, vyksta atsinaujinimo darbai, šiuo metu užsakymų nepriimame. Visais klausimais rašykite: info@lietuviukas.lt
Komentarai

.

VŠĮ „Biokosmetikos akademija"

Bronzinio įdegio aliejus

11.50 €
(0 votes)

Šis aliejų mišinys ne tik natūraliai saugo odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio, bet veikiant morkų aliejams skatina gražų bronzinį įdegį. Sezamo, erškėtuogių ir jojobos aliejai minkština kūno odą, paruošia ją saulės vonioms ir neleidžia išsausėti.

Sudėtis:morkų fitolis, natūralūs nerafinuoti sezamo, jojobos, erškėtuogių aliejai, laukinių morkų sėklų eterinis aliejus.

Artikulas:
BIO-BA0111
:
Pristatymo terminas:
  • Pristatymas į namus - 2-10 darbo dienų
Aprašymas:

Šis aliejų mišinys suteikia odai sveiką ir natūralų bronzinį įdegį. Aliejai drėkina odą ir ją minkština, o drėgna oda įdega greičiau ir lygiau. Sudėtyje esantis morkų fitolis turi ypač daug beta karotino, todėl skatina natūralų įdegį net ir nesideginant saulėje. Aliejumi tepkite veidą ir kūną prieš arba po deginimosi saulėje ar soliariume. Jis ramina ir saulėje nudegusią odą.

Bronzinio įdegio aliejus - natūrali apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių (iki SPF2), jis mažina laisvųjų radikalų susidarymą. Tačiau šis aliejus negali pakeisti kremo nuo saulės. Todėl bronzinio įdegio aliejų patariama naudoti prieš tepantis apsauginiu kremu nuo saulės.

Rekomenduojame palaukti, kol aliejus įsigers į odą, nes aliejų mišinys gali ištepti šviesius drabužius.

.

Panašios prekės
tick
Jūsų prekė sėkmingai įkelta į pirkinių krepšelį
GERAI