Naudinga informacija

Mūsų tiekėjai:

UAB „Green rose“

– gaminiai iš bambuko, kanapės, merino vilnos, ekologiškos medvilnės. Tai natūralūs ir saugūs gaminiai. (http://www.green-rose.lt/)

UAB „Omniteksas“

– vienas iš didžiausių trikotažo gaminių gamintojų Lietuvoje. Drabužiai gaminami iš natūralių ir funkcionalių medžiagų. Thermowave, Dressed in green – tai UAB „Omniteksas“ ženklai, kuriais prekiaujame ir šioje parduotuvėje. (http://www.omniteksas.eu/)

UAB „Agrupė“

– namų tekstilės gaminiai iš lininių, puslininių audinių, produkcija voniai ir pirčiai. Įmonė dalyvauja įvairiose tarptautinėse parodose: 2013 m. liepą "Maison & Object" paroda Paryžiuje, Prancūzija; 2013 rugpjūtį – "Habitare" paroda Helsinkyje, Suomija. (http://www.agrupe.lt/)

UAB "Rustilė"

– Įmonė specializuojasi lovos baltinių gamyboje. Patalynę siuva iš įvairių rūšių audinio: satino, drobės (balintos, margintos, dažytos), kartūno, gofruotos medvilnės ir mišriapluoščio (65 % poliesterio / 35 % medvilnės). (http://rustile.lt/)

UAB „Vegateksa“

– gamina produkciją pasaulyje gerai žinomiems prekių ženklams ir su jais bendradarbiauja jau daugelį metų. Sukaupta darbo patirtis ir modernizuota gamyba leidžia Jums pasiūlyti kokybiškus ir puikius gaminius, kurie yra pagaminti iš aukščiausios rūšies šukuotinės medvilnės ar vilnos derinyje su elastomeriniais ir poliamido siūlais. Visos žaliavos kokybę liudija Oek –Tex Standard 100 sertifikatai. (http://www.vegateksa.lt/)

UAB „Metras“

– gaminiai iš grikių lukštų, skirti žmonėms, kurie vertina natūralias medžiagas ir jų teikiamą gyvybinę energiją. (http://www.grike.lt/)

UAB „Jaunylis“

– drabužių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. (http://www.jaunylis.lt/)

UAB „Sabalin“

– avalynė vaikams. UAB "SABALIN" įkurta 1998 metais. Veiklos sritis - avalynės gamyba, modeliavimas bei didmeninė prekyba. Bendrovės asortimentas platus - nuo vyriškos, moteriškos, vaikiškos iki specialios paskirties avalynės. Didžiąją produkcijos dalį (apie 90-95 %) bendrovė eksportuoja į Vokietiją, Angliją, Suomiją. Naujos kolekcijos dukart per metus pristatomos tarptautinėse avalynės parodose Diuseldorfe (Vokietija). Bendrovėje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001:2008. Tai reiškia, kad bendrovė gamina kokybišką ir šiuolaikišką avalynę tik iš sertifikuotų medžiagų, atitinkančių Europos Sąjungos normatyvinius reikalavimus. (http://sabalin.lt/)

UAB „Pionierius“

– lavinančios dėlionės ir žaislai vaikams. Susipažinkite su nuostabiais lavinančiais žaidimais ir dėlionėmis, atraskite visiškai naują požiūrį į mokymąsi ir žaidimą, praplėskite savo akiratį su daugybe spalvingų fotografijų! (http://www.pionierius.lt/)

UAB „Lorita“

– vaikiškų drabužių gamintojas. Lietuvos siuvimo įmonė UAB “LORITA”, įkurta 1994 metais. Joje siuvami aukščiausios kokybės drabužiai naujagimiams ir mažiems vaikams. Kuriant sezonines kolekcijas nuolat atnaujinamas asortimentas, kuriam naudojami tik sertifikuoti audiniai iš medvilnės, vilnos, lino, bambuko. UAB "Lorita“ savo produkciją realizuoja specializuotose vaikiškų prekių parduotuvėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje. (http://www.lorita.lt/lt/)

VŠĮ Biokosmetikos akademija

– augalinės rankų darbo bio-kosmetikos gamintojas. Gaminamoje produkcijoje nėra sintetinių medžiagų bei konservantų: parabenų, SLS (sodium lauryl sulphate), aliuminio druskos, mineralinių aliejų, todėl bio-kosmetikos galiojimo terminas trumpesnis nei sintetinės kosmetikos. Kosmetika išpilstoma į rudo stiklo indelius, kurie ją saugo nuo išorės poveikio: šviesos, oro, taršos bei ilgiau išlieka šviežia. Biokosmetikos akademijos kosmetikos gamyba yra licenzijuota, kosmetikos gaminiai - notifikuoti ir gamyba vykdoma pagal Geros gamybos praktiką. (http://www.bio-kosmetika.lt/)

„LIPO“

– tai žaidimai pagaminti Lietuvoje (UAB "Unishop") iš natūralių medžiagų: kukurūzų krakmolo bei maistinių priedų. LIPO detalės yra saugus, netoksiškas ir biologiškai skaidomas žaislas. (http://lipo.lt/lt/content/9-daznai-uzduodami-klausimai)

„Linum studio“

– Gaminiai iš lino. (http://www.linumstudio.com/lt/)

AB „Utenos trikotažas“

– Didžioji dalis „Utenos trikotaže“ pagamintų gaminių yra sukurti žinomų Vakarų Europos prekybinių tinklų dizainerių. Vis dažniau, „Utenos trikotažo“ dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja su klientais kurdami kolekcijas, adaptuotas pagal kliento poreikį bei mados tendencijas. „Utenos trikotažas“ klientui siūlo ne tik gaminių dizaino paslaugą, bet ir naujausias įmonėje sukurtas medžiagas bei apdailos technologijas. (http://www.ut.lt/lt/)

Omniteksas

– Vienas sparčiausiai besivystantis trikotažo gamintojas Lietuvoje - UAB OMNITEKSAS, kuris yra pelnęs ne vieną apdovanojimą ir veiklą pradėjo dar 1928 metais (www.omniteksas.eu)

„NORD SNOW“

– „NORD SNOW“ pledus gamina Sauliaus Daujoto įmonė.