Atsiprašome, vyksta atsinaujinimo darbai, šiuo metu užsakymų nepriimame. Visais klausimais rašykite: info@lietuviukas.lt
Komentarai

.

VŠĮ „Biokosmetikos akademija"

Migdolinis Kastilijos muilas, 150ml

9.00 €
(1 votes)

Migdolų aromato muilas, pagamintas tik iš ekologiškų kokosų, alyvuogių, jojobos, kanapių aliejų, kurie suteikia odai aksominio minkštumo. Jis švelniai putoja, greitai nusiplauna, o svarbiausia - minkština, drėkina ir puoselėja odą bei plaukus.

Sudėtis: Aqua, Potassium Oleate*, Potassium Cocoate**, Glycerine***, Potassium Citrate, Citric Acid.

* Natūralios kilmės iš ekologiško saulėgrąžų aliejaus.

** Natūralios kilmės iš ekologiško kokosų aliejaus.

*** Ekologiškas augalinis

Artikulas:
KI013
:
Pristatymo terminas:
  • Pristatymas į namus - 2-10 darbo dienų
Aprašymas:

- Skystas kastilijos muilas pagamintas tik iš ekologiškų kokosų, alyvuogių, jojobos, kanapių aliejų, kurie suteikia odai aksominio minkštumo, o natūralios kilmės vitaminas E bei citrinos rūgštis išsaugo muilo šviežumą ilgiau nei cheminiai konservantai.

- Kastilietiškas muilas - absoliučiai veganinis: jame nėra gyvulinių riebalų, nebuvo išbandomas su gyvūnais.

- Nuplautas ir į aplinką patekęs muilas suskyla į biologinius komponentus, kurie neužteršia vandens ir yra draugiškas gamtai.

- Šis muilas pasižymi stipresne koncentracija nei įprasti skystieji muilai, taigi nusiprausti pakanka vos kelių jo lašelių.

Išsimuilinę rankas arba prausdamiesi duše iškart pajusite, koks puikus tikrasis kastilietiškas muilas: jis švelniai putoja, greitai nusiplauna, o svarbiausia - minkština, drėkina ir puoselėja odą!

Šis muilas naudojamas ne tik rankų, kūno, plaukų prausimui, taip pat ir namų ruošoje: drabužiams, indams, grindims plauti, nuvalyti nešvarumams. Paviršių šveitimui sumaišykite kelis šaukštus valgomosios sodos su trupučiu kastilijos muilo. Plaunant grindis į vandenį įpilkite du šaukštus muilo.

.

Panašios prekės
tick
Jūsų prekė sėkmingai įkelta į pirkinių krepšelį
GERAI