Atsiprašome, vyksta atsinaujinimo darbai, šiuo metu užsakymų nepriimame. Visais klausimais rašykite: info@lietuviukas.lt
kaina
0 €
0 €
Gamintojas

Bambukiniai drabužiai vaikams iki 2m.

Mūsų parduotuvėje rasite nemažą pasirinkimą bambukinių drabužių vaikams ir kūdikiams iki 2 metų amžiaus. Tai pižamos kūdikiams, miegmaišiukai, šliaužtinukai ilgomis rankovėmis, šliaužtinukai be rankovių, smėlinukai ilgomis ir trumpomis rankovėmis, glautinukai ilgomis ir trumpomis rankovėmis, marškinėliai naujagimiams, marškinėliai ilgomis, trumpomis rankovėmis, marškinėliai be rankovių, patalynės komplektukai, kelnytės, kaklaskarės, kepurėlės, rankšluosčiai.

Bambukiniai drabužiai vaikams internetu iki 2 metų – puiki galimybė įsigyti kokybiškus, funkcionalius drabužėlius savo mažyliams. Su šiais drabužėliais Jūsų mažyliai puikiai jausis, nes jie minkšti, švelnūs, tinkami alergiškiems vaikams, greitai džiųsta, puikiai išgarina drėgmę. Negalime nepaminėti, kad bambuko pluošto gaminiai yra draugiški aplinkai.

Lyginant bambukinių drabužių vaikams ir kūdikiams kainą su tokiais drabužėliais, pagamintais iš medvilnės – ji tikrai konkurencinga. Lai Jūsų vaikutis su šiais nuostabiais drabužėliais jaučiasi komfortiškai.