Atsiprašome, vyksta atsinaujinimo darbai, šiuo metu užsakymų nepriimame. Visais klausimais rašykite: info@lietuviukas.lt
kaina
0 €
67 €
Gamintojas

Vaikiški chalatai

Chalatai vaikams esantys parduotuvėje www.lietuviukas.lt – pagaminti iš natūralių medžiagų: bambuko ir lino. Tai puikios medžiagos, savo funkcinėmis savybėmis puikiai tinkančios šiems drabužiams. Vaikiški chalatai – gražaus dizaino, kokybiški, originalūs.

Linius chalatus vaikams gamina „Agrupė“. Lininiai chalatai vaikams pagaminti iš švelnaus, jaukaus ir suminkštinto lininio kilpinio audinio. Šio audinio kilpelės yra pagamintos iš 100% lino, o pagrindas iš – 100% medvilnės.

Vaikiški chalatai internetu iš bambuko pagaminti „Green Rose“. Tai minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę ir išgarinantys ją cahalatai, dėl puikių bambuko savybių. Taip pat jie pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, vėsina kai karšta bei šildo kai šalta. Šie vaikiški chalatai tinka alergiškiems vaikams.

Vaikiški chalatai internetu – taupantiems savo laiką ir ieškantiems kokybiškų ir originalių, pagamintų Lietuvoje, chalatų vaikams už kokybę atitinknčią kainą.