kaina
0 €
14 €
Gamintojas

Daugkartinės sauskelnės

Pas mus galite įsigyti puikios kokybės daugkartinių sauskelnių kūdikiams. Atsirenkant daugkartinių sauskelnių gamintoją, pagrindinis mūsų reikalvimas buvo – kokybė.

Daugkartinės ekologiškos sauskelnės kūdikiams gaminamos iš skirtingų medžiagų: bambuko, kanapės, mišrios. Kiekviena medžiaga pasižymi jai būdingomis funkcinėmis savybėmis. Bambukas puikiai sugeria drėgmę, pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, greitai džiūsta, yra ekologiškas. Kanapė yra tvirta, pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, puikiai sugeria drėgmę, ekologiška, tačiau šiek tiek šiurkštesnė, lyginant su bambuko medžiaga.

Turėdami įvairų medžiagų daugkartinių sauskelnių kūdikiams internetu pasirinkimą, lengviau galite išsirinkti Jums reikalingą produktą. Mūsų parduotuvėje daugkartinės sauskelnės parduodamos kartu su vystyklu.

Renkantis daugkartines sauskelnes, svarbiausia atsižvelgti į daugkartinių sauskelnių medžiagos funkcijas, ko Jūs tikitės iš jų: ar gerai sugeria drėgmę, pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, greitai džiūsta, yra švelnios, tvirtos, ekologiškos.

Visos daugkartinės ekologiškos sauskelnės kūdikiams esančios pas mus – aukštos kokybės ir puikios kainos.

Vaikiška atprastukė
„Green Rose"

13.31 €