Atsiprašome, vyksta atsinaujinimo darbai, šiuo metu užsakymų nepriimame. Visais klausimais rašykite: info@lietuviukas.lt
kaina
0 €
73 €
Gamintojas

Vaikiški žaidimai

Vaikiški žaidimai, esantys mūsų parduotuvėje www.lietuviukas.lt – tai natūralūs grikių lukštų žaislai, lavinamosios dėlionės, kūrybiniai rinkiniai „LIPO“.

Grikių lukštų žaislus gaminati įmonė, turi 10 metų patirtį šioje srityje. Grikių lukštų žaislams yra naudojamos pačios aukščiausios kokybės medžagos ir lietuviškų grikių lukštai. Jie originalios išvaizdos, formos. Su šiais žaisliukais vaikučiai mėgsta miegoti. Jie jaukūs, mieli ir saugūs. Esant poreikiui, šiuos žaisliukus galima šaldyti ir naudoti kaip vėsų kompresą ar šildyti, jei vaikutis negaluoja ir reikia šilto kompreso.

Taip pat pas mus galite įsigyti „Lipo“ kūrybinius rinkinius. Jie pagaminti iš natūralių medžiagų: kukurūzų krakmolo, maistinių priedų ir dažų. Šie vaikiški žaidimai internetu, esantys pas mus parduotuvėje lavina vaikams vaizduotę, kūrybiškumą, erdvės suvokimą. Yra ekologiški, saugūs ir draugiški aplinkai.

Lavinamosios dėlionės – žaidimai vaikams, kurie niekada neatsibosta. Jie suteikia progą mažyliams mokytis įdomiai, kūrybingai ir smagiai.

Šie žaidimai vaikams – tai puiki dovana mažyliams už labai gerą kainą.