Atsiprašome, vyksta atsinaujinimo darbai, šiuo metu užsakymų nepriimame. Visais klausimais rašykite: info@lietuviukas.lt
kaina
0 €
73 €
GamintojasVaikiški žaislai

Tikrai nedaug turime gamintojų, kurie kuria ir gamina žaislus ir knygas Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti juos.

Vaikiški žaislai ir žaislai kūdikiams www.lietuviukas.lt parduotuvėje - tai įvairios dėlionės, kūrybiniai rinkiniai, natūralūs grikių lukštų žaislai. Tai puikūs, saugūs, kokybiški vaikiški žaislai už patrauklią kainą.

Pas mus parduodami vaikiški žaislai internetu - puikus pasirinkimas skubančioms ar mažylius auginančioms mamoms, kurios neturi laiko ir galimybių ieškoti žaislų vaikams įprastose parduotuvėse. Didžiuosiuose miestuose yra daug įvairių prekybos centrų, galima surasti įdomių, nebrangių lavinamųjų žaislų vaikams. Tačiau mamos, gyvenančios mažesniuose miesteliuose ar rajonuose ir auginančios mažylius - dažnai susiduria su problema, kur įsigyti originalų, kokybišką, lavinamąjį žaislą vaikui. Tokiu atveju tikras išsigelbėjimas - žaislai vaikams ir kūdikiams internetu.

Grikių lukštų Pufas
„Grikė"

27.00 €