Atsiprašome, vyksta atsinaujinimo darbai, šiuo metu užsakymų nepriimame. Visais klausimais rašykite: info@lietuviukas.lt
kaina
0 €
73 €
GamintojasŽaislai vaikams

Žaislai vaikams, esantys mūsų parduotuvėje – žaislai pagaminti Lietuvoje. Tai grikių lukštų originalūs žaisliukai, Lipo kūrybiniai rinkiniai, lavinamosios dėlionės.

Grikių lukštų žaislai – natūralūs žaislai, pagaminti iš grikių lukštų ir kokybiškos, tvirtos medvilnės. Tai spalvingi, originalaus dizaino žaisliukai mažyliams. Šiuos žaisliukus galima naudoti ir kaip kompresus – šaldančius ar šildančius.

„Lipo“ kūrybiniai rinkiniai – originalus ir natūralus žaidimas vaikams, pagamintas iš natūralių medžiagų: krakmolo, maistinių priedų bei dažų. Šie kūrybiniai rinkiniai – spalvingi, saugūs ir įdomūs. Žaisdami su jais vaikai lavina vaizduotę, išreiškia savo kūrybiškumą.

Lavinamosios dėlionės esančios pas mus – kokybiškos, tvirtos, spalvingos ir įdomios dėlionės smalsiems vaikučiams. Žaisdami su jomis, vaikutis pasineria į spalvingą ir įdomų pažinimo pasaulį.

Žaislai vaikams internetu – puikus, greitas pasirinkimas. Siūlome kokybiškus, natūralius, originalius žaislus vaikams už puikią kainą.