Atsiprašome, vyksta atsinaujinimo darbai, šiuo metu užsakymų nepriimame. Visais klausimais rašykite: info@lietuviukas.lt
Komentarai

.

VŠĮ „Biokosmetikos akademija"

Rutulinis alūno dezodorantas

8.50 €
(1 votes)

Kalio alūnas dezodoruoja ir naikina susidarančias prakaito bakterijas. Alūnas kartu su palmarosa ir ramunėlių ekstraktu neužkemša odos porų ir nestabdo prakaitavimo, tačiau užkerta kelią bakterijų, sukeliančių nemalonų kvapą, dauginimuisi. Dezodorantas pakeičia odos Ph, todėl sukuriama nepalanki terpė bakterijų dauginimuisi.


Sudėtis: gėlių vanduo (hidrolatas), alūno kristalas, citrinų esteris, farnesolis (rožmedžio ir rugiagėlių ekstraktas), natūralus tirštiklis - ksantano guma.

Artikulas:
BA0101
:
Pristatymo terminas:
  • Pristatymas į namus - 2-10 darbo dienų
Aprašymas:

Rutuliniame dezodorante naudojamas kalio alūnas - natūrali mineralinė druska, apsauganti nuo nemalonaus kvapo, bet ir natūralūs ekstraktai, kurie sustiprina dezodoruojantį poveikį ir suteikia švelnų kvapą. Kalio alūno molekulės turi neigiamą jono ženklą, todėl neprasiskverbia į organizmą, bet lieka odos paviršiuje dezodoruodamos ir naikindamos susidarančias prakaito bakterijas. Alūnas kartu su farnesoliu (imbierinės citrinžolės ir ramunėlių ekstraktai) neužkemša odos porų ir nestabdo prakaitavimo, tačiau užkerta kelią bakterijų, sukeliančių nemalonų kvapą, dauginimuisi. Apsaugą nuo nemalonaus kvapo sustiprina citrinų esteris, kuris pakeičia odos Ph, todėl sukuriama nepalanki terpė bakterijų dauginimuisi.

.

Panašios prekės
tick
Jūsų prekė sėkmingai įkelta į pirkinių krepšelį
GERAI